
Хуан Пабло Монтоя потвърди за медиите, че през последните няколко месеца е получил не едно предложения за завръщане във Формула 1. Въпреки това, бившият ас не се е изкушил да се завърне зад волана и е отказал всички оферти.
33-годишният колумбиец напусна кралските гонки през 2006г. по средата на тежък сезон за Макларън, въпреки добрият старт на кариерата му и седемте победи, който той постигна на пистата.
Понастоящем Монтоя се състезава в американските серии Наскар и няма намередни да се завръща във Ф1.
"Щастлив съм в САЩ, семейството ми също е щастливо. Честно казано, нито веднъж не ми е минавало през главата да се върна във Формула 1. Дори да ме искаха от Ферари и от Макларън пак нямаше да се върна", бе категоричен състезателят.
"Отказах всички оферти. Не се интересувам от кралските гонки", отсече за финал Монтоя.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ