
Себастиан Фетел заяви, че на Ред Бул Рейсинг много ще липсва оценката за болида на Марк Уебър по време на зимните тестове. Уебър е със счупен крак, след като заби колата централно по време на демонстративно събитие. Той би трябвало да бъде готов за следващия сезон на Формула 1.
"Това, което се случи с Марк, е много лошо и се надявам да се оправи скоро. Когато започнем тестовете, той със сигурност ще ни липсва, но по-важно е да се завърне следващата година за новия сезон. В следващата тестова серия не можем да си позволим грешки, защото времето ни е много ценно." заяви Фетел, който току що се присъедини към новия си тим от Торо Росо и призна, че му трябва още време да се приспособи.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ