
снимка:
БГНЕС
В първото си интервю след като беше блъснат докато караше своят велосипед, австралийският пилот от Формула 1 Марк Уебър каза, че няма притеснения и ще бъде напълно готов още за първия старт от новия сезон на домашната му писта в Мелбърн.
"Имахме няколко теста със Себастиан (Фетел - б.а.) следващия месец, а после щяхме да караме новата кола чак през февруари, така че няма да изтърва много", каза Уебър.
"Това че съм със счупен крак не ми пречи да следя как се движи работата по новия болид. Поддържам форма във фитнеса. Все пак, има цели 83 дни до началото на новия сезон", допълва пилотът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ