
снимка:
БГНЕС
Новият болид на тима на Ферари ще бъде тестван за първи път на пистата "Муджело", заради лошите атмосферни условия на трасето "Фиорано" в Модена, съобщи италианската агенция "Анса".
От италианския тим са решили да направят тази промяна заради лошото време, постоянните снеговалежи и минусовите температури на "Фиорано". Ферари планира да разкрие на своя официален сайт как ще изглежда новата кола на тима за 2009 година. Това ще стане този понеделник, а новият сезон в "кралските гонки" започва на 29 март с Гран При на Австралия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ