
Марк Уебър няма търпение отново да се качи в болид от Формула 1 в началото на следващия месец, след като счупи крака си при инцидент през ноември миналата година. В момента той се намира в Англия и е подложен на интензивна рехабилитация.
Всичко по възстановяването му върви по план, като австралиецът е започнал да натоварва счупения си крак и се надява да захвърли патериците до 2 седмици.
Уебър поглежда по-оптимистично на нещата, радвайки се че е счупил крака, с който натиска газта в автомобила, а не левия, който изпълнява по-важната роля на натискането на спирачките. „Можеше да е по-зле", казва Марк. „Добре че счупих десния си крак, който не се натоварва толкова много по време на каране. Най-важното нещо сега е да възвърна усещането си върху него", завършва той.
Уебър каза, че се надява да влезе в кокпита на болида за тестовете на тима на Ред Бул на пистата Херес, които започват на 9-ти февруари.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ