Форс Индия представя новия си болид в края на март

снимка: automobilsport.com

Отборът от Формула 1 на Форс Индия ще представи новия си болид за сезон 2009г. в края на месец март, съобщи собственикът на отбора Виджай Малая.

 

Новият състезателен автомобил на индийският тим ще бъде оборудван с двигател Мерцедес и скоростна кутия МакЛарън.

 

В момента по болида все още се извършват конструктивни процедур, които обаче ще приключат до 29 март, когато е първото състезание за сезона в Мелбърн.