
снимка:
automobilsport.com
Отборът от Формула 1 на Форс Индия ще представи новия си болид за сезон 2009г. в края на месец март, съобщи собственикът на отбора Виджай Малая.
Новият състезателен автомобил на индийският тим ще бъде оборудван с двигател Мерцедес и скоростна кутия МакЛарън.
В момента по болида все още се извършват конструктивни процедур, които обаче ще приключат до 29 март, когато е първото състезание за сезона в Мелбърн.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ