
снимка:
ferrariworld.com
Тази сутрин, на официална церемония по случай 60-годишнината на Ферари във Формула 1, тимът представи болида за 2009 година, наречен F60.
F60 е първата показана кола от болидите за 2009 година, след като точно в 09:00 часа бе представена пред медиите в Мугело.
Колата е със стандартни размери и малко по-издигната задна част, с по-изчистено тяло и гладки гуми, като всички тези неща са нови за 2009 година.
Името на автомобила F60 се разделя от досегашната традиция на Ферари, които използваха името F200X през последните осем години.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ