
снимка:
БГНЕС
След като Ферари представиха новият си болид F60 с показна обиколка на пистата Муджело рано тази сутрин, към 10:55 часа Фелипе Маса излезе за втора обиколка с новата кола и завъртя пълен тур на трасето.
Вчера, заедно със Стефано Доменикали и Кими Райконен, бразилският пилот видя колата за първи път във Фиорано, след което Маса заяви: "Щастлив съм, че аз ще изкарам колата за първата й обиколка".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ