Маса с първа обиколка в новия F60

снимка: БГНЕС

След като Ферари представиха новият си болид F60 с показна обиколка на пистата Муджело рано тази сутрин, към 10:55 часа Фелипе Маса излезе за втора обиколка с новата кола и завъртя пълен тур на трасето.

 

Вчера, заедно със Стефано Доменикали и Кими Райконен, бразилският пилот видя колата за първи път във Фиорано, след което Маса заяви: "Щастлив съм, че аз ще изкарам колата за първата й обиколка".