Живко Миланов с цял мач при победа на Васлуй

снимка: Guliver/Getty Images

Българският защитник Живко Миланов игра цял мач за отбора на Васлуй, който победи с 2:1 Астра (Плоещ) и се изравни с Динамо (Букурещ) на второто място във временното класиране на румънското първенство.

Гостите от Плоещ поведоха в мача от 28-ия кръг на шампионата с гол на Уилям, но Васлуй стигна до пълен обрат през второто полувреме.

Осман Ндойе изравни резултата в 55-та минута, а Мариус Константин вкара победен гол пет минути преди края, а между двете попадения Миланов получи жълт картон, който е негов девети от началото на сезона.

Победата изравни Васлуй с втория Динамо (Букурещ), като двата отбора имат по 52 точки и идентична голова разлика. Лидер с три точки аванс е Клуж, който победи с 2:0 Чехлаул, информира БТА.