
снимка:
БГНЕС
Треньорът на Хамбургер Мартин Йол вероятно е бил бесен на сънародника си Марко Ван Бастен, след като Аякс успя да си тръгне от Хамбург с минимална победа с 1:0 почти без да създаде положение.
„Ние доминирахме първата част и трябваше на всяка цена да вкараме. Така със сигурност щяхме много да си улесним живота. Аякс не показаха много в тази среща, но се възползваха от предоставилата им се възможност много добре. Все още всичко е възможно в нашата група, но определено трябва да спечелим мачовете си срещу Астън Вила и Славия Прага, за да имаме необходимия брой точки." заяви Йол.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ