Мюлер: Трябва да си вярваме повече

снимка: БГНЕС

Андреас Мюлер твърди, че Шалке има нужда от промяна в психическата нагласа на играчите, след като видя отбора си да губи с 0:2 от Манчестър Сити у дома.


„Всъщност започнахме добре и бях доволен от представянето ни през първия половин час, но да видя отбора толкова отчаян, след като получихме първия гол, беше нещо, което не очаквах. Притеснително е, че губим вяра във възможностите си всеки път, когато ни поведат. Не е логично да не можеш да покажеш същото представяне, като преди гола. За да постигаш успехи, трябва да вярваш в себе си. Точно това ни липсваше в мача, защото всеки се опитваше да прехвърли отговорността на друг. Мисля, че трябва да работим повече над психиката на футболистите, отколкото на тренировъчното игрище. В момента сме в трудна позиция и въпреки че сме доказвали, че можем да излезем от нея, не можем да очакваме това просто да се случи." заяви шефът на немците.