
Мениджърът на Манчестър Сити Марк Хюз изрази задоволството си след снощната победа на своите момчета над Шалке в Герамния с 2:0 и добави, че това ще даде много добра нагласа преди дербито на Манчестър през уикенда.
„Мниля, че се справихме добре и знаехме кога да вкараме. Представянето ни беше много завършено. Вече сме се класирали напред, защото мисля, че имаше само един отбор с шест точки, който не е продължил в следващата фаза. В добра форма сме и ще бъда много разочарован, ако не успеем да продължим от тази позиция. Седмицата беше чудесна за нас. Започнахме с Арсенал, а днес се представихме отлично и сега ни очаква нова интересна среща през уиканда срещу Юнайтед.", завърши Хюз.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ