Ярно Трули очаква победи през 2009-та

снимка: БГНЕС

Пилотът на Тойота Ярно Трули изрази надежди за първа победа с тима през предстоящия сезон във Формула 1.

 

Италианецът, който е в отбора от 2004г., записа първи подиум миналата година при Гран при на Франция. Той се надява обаче този сезон да е още по-успешен за японския тим.

 

„Усещам го: 2009 ще бъде годината на първата ми победа с Тойота", споделя Трули. „Напрежението върху нас е голямо, при положение че концернът влага толкова пари в отбора си във Формула 1 и иска резултати. Не мога да кажа много за новата кола все още, но новите правила ще направят състезанията доста по-оспорвани", завършва Трули.