
Бърни Екълстоу опроверга всички слухове относно това, че е предложил система за награждаване по олимпийски модел защото е бил недоволен от това, че пилотът на МакЛарън Мерцедес Люис Хамилтън е станал шампион.
„Люис напълно заслужаваше да спечели титлата и нямаше по-доволен човек от мен, че именно той стана шампион. Продължавам да седя зад идеята за промяна на метода на награждаване и мотива ми е, че в последното състезание Хамилтън се нуждаеше да завърши на пето място. Все пак феновете не искат да гледат как състезател от неговото ниво се бори за пета позиция. По олимпийския модел с медалите, всеки ще трябва да се бори за победата, което ще направи спорта доста по-интересен.", заяви Екълстоун.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ