Вуцов беснее: Гол от засада и дузпа за нас

Старши-треньорът на Ботев (Пловдив) Велислав Вуцов беше крайно недоволен от съдийските решения по време на загубата на неговия тим срещу ЦСКА на стадион "Българска армия" с минималното 0:1.

Той беше категоричен, че голът на "червените" е от засада, докато има претенции и за неотсъдена дузпа след игра с ръка на Сънди.

„Не мога да не се гордея с отбора си, но резултатът не ме топли. Най-важното е, че имаше двама души, които не знаеха, че на терена има два отбора. Единият бе на терена, а другият бе от страни. Щом такива дузпи не се отсъждат, като положението със Стивън Сънди... Голът на Карачанаков бе от засада", коментира Вуцов, въпреки че попадението беше дело на Тони силва.

„Моята първа оценка е, че нас не ни би ЦСКА, а двама души. След днес не съм оптимист за българския футбол. Мисля, че в много по-голямата част на мача успяхме да се противопоставим на водача.

Видяхте гола на ЦСКА. Преди 3-4 кръга този човек ни свири в Разград (бел.р. Георги Йорданов). Тогава вие видяхте. Сега пак ще видите. Голът бе от поне 2 метра засада. В момента гипсират ръката на Стивън Сънди заради играта с ръка.

Аз се гордея от моите футболисти. Шапка им свалям до земята. Това, което говорихме да изпълнят, го изпълниха. Имахме ситуации, търсихме гола.

„Колко положения имаше ЦСКА до 67-ата минута?! ЦСКА бяха подредени като нас. Трудно създаваха и те положения, трудно бе и за нас. В завършващия пас можеше да сме по-концентрирани. Знаехме какъв отбор има срещу нас и се опитахме да бъдем концентрирани.

Съжалявам за тези момчета, които не заслужаваха да си тръгнат със загуба", завърши Вуцов.