Везенков не спаси Барса от нов резил

Барселона записа четвъртата си загуба в последните 10 дни, от пет изиграни мача, с 92-102 при гостуването си на Андора в испанската лига АСБ.

Александър Везенков започна като титуляр и игра 18 минути заБарса, в които с добри проценти реализира 11 точки и добави 4 борби на сметката си Тома Юртел бе най-резултатен с 19 точки за гостите.

Яка Блажич с 20 точки и 6 асистенции за Андора, който диктуваше събитията на терена със страхотни първа и трета част на двубоя. Авансът на домакините бе и още по-голям, стигаше и до 24 точки, преди да падне малко в последните минути. Барселона не бе губила с такава разлика до момента в Лига Ендеса, като единствените отбори, побеждавали с подобна или по-голяма разлика тима, са Реал Мадрид и Фенербахче.