
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер изказа мнението си, че ръководеният от него тим се представа повече отлично от началото на новия сезон.
"Артилеристите" се класираха по рано тази седмица за 1/2 финалната фаза на Карлинг Къп и са само на 2 точки от лидера в класирането на Висшата лига Манчестър Юнайтед. "Топчиите" също така се представят стабилно и в Шампионската лига.
"Ние се намираме в много добра позиция във всеки един турнир, в който участваме. Това означава, че отборът е в добра кондиция и в настроението в тима е отлично," заяви Венгер пред официалния сайт на Арсенал.
"Сигурен съм, че имаме нужните качества, които да ни позволят, да постигнем целите, които сме си поставили и сега най-важното нещо е да се доказваме във всеки един мач," завърши Венгер.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ