Давид Албелда: Очаква ни коварен мач срещу Реал Мадрид

галерия:

снимка: as.com

Полузащитникът на Валенсия Давид Албелда смята, че съдиите, които идват на „Сантяго Бернабеу" все още се влияят при отсъжданията си от феновете и играчите на Реал (Мадрид). „Лос че" гостува в испанската столица утре и се надява да спре стремежите на „белия балет" след загубата им от Барселона.

 

„Има някои рефери, които не дават най-доброто от себе си, когато свирят на „Камп Ноу" или „Сантяго Бернабеу" коментира 33-годишният играч пред AS. "И съдиите са хора. Мислят си, че е трудно да свириш срещу големите клубове. Нормално е да се влияят от натиска."

 

Албелда смята, че да се изправиш срещу тима на Моуриньо след загуба с 5:0 в предния им мач не е нито полза, нито негатив.

 

„Няма да ни е от полза да срещнем отбор като Реал Мадрид, след като са загубили. Трудно е да откриеш двубой, в който не са спечелили пред собствена публика. Въпреки това, ние идваме в добра форма и сме подготвени за сблъсъка," завърши халфът.