
Фелипе Мело сподели, че се е чувствал изключително некомфортно по време на визитата на Ювентус в Полша.
Торинският гранд завърши наравно с 1:1 с тима на Лех Познан и по този начин Юве загуби шансовете си да се класира за следващата фаза на Лига Европа.
Температурата по време на срещата бе -14°C, а бразилецът призна, че е ужасен от времето в Полша и според него само Дядо Коледа може да играе футбол при подобни условия.
"Температурата по време на мача падна до -27°. Имах чувство, че ще замръзна," заяви Мело.
"Бях нервен и неспокоен през целия двубой, защото никога досега през живота си не бях виждал подобно нещо," сподели бразилецът.
"Само Дядо Коледа може да играе при такива условия и на такъв терен," пошегува се Мело.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ