
Мениджърът на Аякс Марко Ван Бастен заяви, че победата в снощния мач на холандците срещу немския Хамбургер като гост с 1:0 ще повдигне самочувствието на младите играчи в отбора.
„Не мисля, че откраднахме трите точки тази вечер. Започнахме с офанзивни намерения, но губехме твърде често притежанието на топката. Играхме малко по-добре след почивката, но все още нямахме пълен контрол над срещата. Играхме много професионално след гола на Леонардо и запазихме предимството си. Хубаво е, че можем да спечелим мач като този, защото Хамбургер играе много силно в Бундеслигата. Затова сме много щастливи от резултата. Сега ще имаме повече самоувереност и сме на път да се класираме за следващата фаза." заяви холандският наставник.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ