
снимка:
БГНЕС
Треньорът на Милан Карло Анчелоти похвали тима си след като „росонерите" успяха да се върнат в мача в последните десет минути, а губеха с 0:2 от Портсмут.
„Като се вземе предвид това как вървеше мачът, равенството е повече от добър резултат. Имахме добри възможности, но може би трябва да играем повече по земя. 0:2 ни стъписа доста, но се справихме добре. Пресата на Портсмут ни накара да играем с дълги пасове, а не такава беше целта ни. Голът на Индзаги беше чудесен. Само той може да вкарва тези великолепни попадения в последните секунди. Все пак целият тим вярваше, че ще вземем нещо от мача." заяви Анчелоти.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ