Анчелоти: Вярвахме, че ще се върнем в мача

снимка: БГНЕС

Треньорът на Милан Карло Анчелоти похвали тима си след като „росонерите" успяха да се върнат в мача в последните десет минути, а губеха с 0:2 от Портсмут.

 

„Като се вземе предвид това как вървеше мачът, равенството е повече от добър резултат. Имахме добри възможности, но може би трябва да играем повече по земя. 0:2 ни стъписа доста, но се справихме добре. Пресата на Портсмут ни накара да играем с дълги пасове, а не такава беше целта ни. Голът на Индзаги беше чудесен. Само той може да вкарва тези великолепни попадения в последните секунди. Все пак целият тим вярваше, че ще вземем нещо от мача." заяви Анчелоти.