
Централният защитник на Тотнъм Джонатан Уудгейт предупреди своите съотборници, че трябва да внимават с играта си, защото може да се повтори ситуацията, която той преживя докато беше в Лийдс. Бранителят допълни, че Лийдс са били много по-добър отбор от Тотнъм, когато изпаднаха в Чемпиъншип през 2003 година.
Снощи лондончани загубиха с 0:2 при гостуването си на Удинезе в първа среща от груповата фаза в турнира за Купата на УЕФА.
"Не сме достатъчно добри, за да се спасим от изпадане. Тези неща ги видях в Лийдс, а Лийдс беше много по-добър отбор от този, с който разполагаме ние сега. Трябва да подобрим играта си и да внимаваме, защото ще стане страшно", каза Уудгейт.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ