Треньорът на Олимпиакос: Не можахме да се противопоставим на Галатасарай

снимка: БГНЕС

Снощи Галатасарай прие съседите от Олимпиякос в първи мач от груповата фаза на турнира за Купата на УЕФА на „Али Сами Йен" в Истамбул. Треньорът на гостите Ернесто Валверде призна, че отборът му е имал сериозни проблеми в мача си срещу турския отбор.


„Започнахме добре и поддържахме темпото, докато стана 1:0. Първата част беше равностойна. През втората част имахме сериозни проблеми и не си подавахме добре. Бяхме слаби в защита. В края започнахме да играем по-агресивно и имахме шансове да изравним. Галатасарай има много силни футболисти като Линкълн и Туран, които направиха мача много труден за нас." заяви бившият треньор на Севиля.


Единственият гол в мача отбеляза Хари Кюъл още в 26 мин.