
Снощи Галатасарай прие съседите от Олимпиякос в първи мач от груповата фаза на турнира за Купата на УЕФА на „Али Сами Йен" в Истамбул. Треньорът на гостите Ернесто Валверде призна, че отборът му е имал сериозни проблеми в мача си срещу турския отбор.
„Започнахме добре и поддържахме темпото, докато стана 1:0. Първата част беше равностойна. През втората част имахме сериозни проблеми и не си подавахме добре. Бяхме слаби в защита. В края започнахме да играем по-агресивно и имахме шансове да изравним. Галатасарай има много силни футболисти като Линкълн и Туран, които направиха мача много труден за нас." заяви бившият треньор на Севиля.
Единственият гол в мача отбеляза Хари Кюъл още в 26 мин.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ