
Капитанът на Челси Джон Тери е готов за игра и ще даде всичко от себе си за победата на „сините" над Ливърпул в неделя. Капитанът на лондончани пропусна мачовете за националния отбор на Англия и някои фенове си позволиха да се усъмнят в отдадеността му на „трите лъва".
„Хората трябва да знаят що за играч съм и какъв характер имам. Разочароващо е някой да се усъмни в желанието ми да играя за клуба си или за страната си. Никой не се е чувствал по-зле от мен, когато трябваше да оставя съотборниците си за мача с Беларус. Направих всичко възможно, за да съм готов за игра, но гърбът просто ме боли. Цялата си кариера съм давал всичко от себе си, за да не пропускам мач, но в последните години получих няколко контузии. Все пак Англия е над всичко, значи повече е от всички клубове." завърши английският национал.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ