Уругвай изненада Италия на "Олимпико" (видео)

Отборът на Италия се изложи на стадио „Олимпико" след като загуби с 0:1 контролата с тима на Уругвай.

„Скуадра Адзура" може само да съжалява за този резултат след като пропусна много удобни ситуации за гол. Уругвай пък игра без звездата си Луис Суарес, който наниза 4 гола преди няколко дена на Чили.

Неговият заместник обаче се справи също добре и реализира единственото попадение в мача. Нападателят на Малага Себастиан Фернандес бе точен още в третата минута на срещата.

Преди това обаче Марио Балотели можеше да открие резултата, но Фернандо Муслера се справи. След гола на Фернандес Италия доминираше в мача, но възпитаниците на Чезаре Прандели се надпреварваха да пропускат. Балотели, Освалдо, Пепе и Де Роси нямаха шанс пред вратата на гостите.

Също така острието Единсон Кавани нямаше късмет да удвои преднината на Увугвай през втората част. Също така страхотен мач направи и вратаря Фернандо Муслера. В 81-та минута минута гостите от Уругвай останаха и с човек по-малко след като втори жълт картон получи Алваро Перейра. Въпреки това урусите издържаха до края на мача и се поздравиха с победа на стадио "Олимпико". По този начин Уругвай записа 13-ти мач без загуба.