Уест Хям пропусна да нахълта в топ 4 след хикс на "Стамфорд Бридж" (ВИДЕО)

Отборите на Челси и Уест Хям не се победиха и срещата между тях от 31-я кръг на английската Висша лига на "Стамфорд Бридж" завърши при резултат 2:2.

След това равенство "чуковете" пропуснаха възможността да влезнат в топ 4 поне за 24 часа, защото при победа щяха да изместят Манчестър Сити, събирайки актив от 53 точки. За сметка на това те остават пети с 51.

"Сините" от Лондон пък пропуснаха да се доближат до 9-я Ливърпул, събирайки за момента 41 точки и са на 10-та позиция.

Резултатът на "Стамфорд Бридж" беше открит от Мануел Ландзини в 17', но в добавеното време на първата част Сеск Фабрегас изравни.

След почивката гостите отново се озоваха напред в резултата благодарение на попадението на Анди Керъл в 61'. Снажният нападател се появи на терена само 60 секунди по-рано и с първата възможност, която се откри пред него, той реализира.

И това обаче се оказа недостатъчно за "чуковете", които за втори път допуснаха изравняване. Отново Фабрегас бе в прегръдките на своите, след като две минути преди края на срещата бе точен от бялата точка.