Уебър: Доволен съм от представянето си

снимка: dedeporte.es

Пилотът на Ред Бул Марк Уебър бе доволен от петото място, което извоюва днес в състезанието за Гран При на Монако.

 

"Справяхме се много добре през цялото състезание. Поддържахме добра скорост и бяхме конкурентоспособни. Надявахме се Ферари да имат проблем с по-твърдите гуми, но нито те, нито ние изпитахме затруднения и затова нямаше промени в класирането", обясни австралиецът.

 

"Доволен съм от представянето на колата още от началото на сезона. Днес също не изпитвах затруднения с управлението. Това трасе не е толкова подходящо за нас, колкото по-бързите писти, но все още сме твърдо втори при конструктурите", добави Уебър след състезанието.