Маса: Все още изоставаме

снимка: scoop.co.nz

Пилотът на Ферари Фелипе Маса е на мнение, че неговият тим може да подобри още представянето си въпреки, че днес той и съотборникът му Кими Райконен завършиха на трето и четвърто място в старта за Гран При на Монако.

 

"На тази писта изпреварванията са трудни. Бях готов да изпреваря Кими с  друга стратегия, но тогава Дженсън (Бътън) ме задържа, когато излезе от бокса и не можах да изпреваря Кими, за което съжалявам", сподели бразилецът.

 

"Това беше едно страхотно състезание за Ферари, но има място за подобрения, въпреки невероятната скорост, която показахме днес", добави Маса.