
Треньорът на Севиля Маноло Хименес не можа да скрие мъката си, след като отборът му беше победен от италианския Севиля с 1:0 и отпадна от турнира за Купата на УЕФА.
„Загубата с 0:1 е изключително несправедлив резултат, но това е футболът. Разочарован съм. Мисля, че никой от двата отбора не заслужаваше да победи тази вечер, но винаги има риск. Ние обаче се провалихме по най-глупавия възможен начин. Знаехме много добре, че трябва да отбележим гол, но нямахме късмет и когато те вкараха, мачът приключи. Имахме достатъчно точки, за да се класираме напред, но не можахме да вкараме. Трябва да поздравим Сампдория. Те са труден съперник, който играе много твърдо и не ти позволява да владееш топката." завърши Хименес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ