Бабел: Поздравления за футболистите ми

снимка: БГНЕС

Треньорът на Щутгарт Маркус Бабел беше повече от доволен от начина, по който отборът му се представи по време на мача срещу белгийския Стандарт Лиеж снощи. „Швабите" победиха с категоричното 3:0 и се класираха за елиминационната фаза в турнира за Купата на УЕФА.


„Много съм доволен от резултата и особено от начина, по който отборът ми подходи към мача. Имахме пълен контрол над срещата и постигнахме ранен гол. Имаше няколко играчи, които бяха преуморени през втората част, но и те дадоха всичко от себе си. Това е нещо, което заслужава уважение. Играчите ни трябва да се възстановят бързо и да се насладят на коледните празници. Нямат много време. Искаме да сме във върхова форма след зимната пауза и момчетата знаят какво се очаква от тях." заяви Бабел.