Треньорът на Херта: Уморени сме

снимка: БГНЕС

Треньорът на Херта Берлин Люсиен Фавр не можа да скрие разочарованието си от снощната загуба на неговия тим от гръцкия Олимпиакос и отпадането от турнира за Купата на УЕФА.


„Мисля, че играхме добре през първата част. Имахме няколко чисти положения и контролирахме добре топката. За съжаление не се възползвахме от това и първият им гол ни прекърши. След това не можахме да заиграем отново с нужното спокойствие и спряхме да се раздаваме. На всичкото отгоре отчаяно искахме да изравним бързо и като резултат отслабнахме в защита. Честно казано, в един момент загубихме търпение. Вече имаме натрупани много мачове през сезона и в края можеше да се забележи умората ни." заяви Фавр.