Треньорът на Саутхямптън: Съдията ни ощети

снимка: БГНЕС

Треньорът на Саутхямптън Ян Пуртвилет изрази недоволството си от съдията на срещата, която отборът му загуби от шампиона Манчестър Юнайтед и така отпадна от ФА Къп.


„Трябва да погледна записите, но мисля, че нямаше дузпа, нямаше червен картон и първият им гол беше от засада. Помощникът трябваше да види това, защото той е на същата линия като играча. Казаха, че Мат Патерсън е влязъл с двата крака в единоборството. Според мен беше само с единия крак и беше за топката. Това промени мача, защото вече изоставахме в резултата. Мисля, че дузпата също не беше стопроцентова. Реферът имаше най-добрата позиция. Мисля, че английските съдии са най-добрите в света, но ние не можахме да се убедим тази вечер." заяви Пуртвилет.