
снимка:
БГНЕС
Мануел Пелегрини заяви след днешната минимална загуба на неговия Виляреал от Реал Мадрид, че „жълтите подводници" са били по-добри на терена.
„Трудно е да кажа дали тази загуба е честна или не. Реал Мадрид успя да вкара, докато ние не. След гола им ние играхме по-добре, поне имахме положения да изравним. До гола те бяха по-настоятелни и в крайна сметка успяха. Сега вече имаме три неуспеха в три поредни мача. Нивото ни падна малко и ми е трудно да преценя защо." заяви Пелегрини.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ