Треньорът на Фейенорд: Разочаровани сме

снимка: БГНЕС

Снощи Фейенорд паднаха с 3:0 от Нанси и треньорът на отбора от Ередивизие Герт Ян Вербийк не можа да скрие разочарованието си от факта. В началото на мача холандците държаха инициативата, но второто полувреме отстъпиха и получиха три безответни гола.

 

„Започнахме добре и трябваше да вкараме преди почивката. След полувремето също имахме добри положения. Мачът беше решен само за няколко минути около 60 мин. Защитавахме се лошо и само мога да се надявам, че повече няма да правим подобни грешки. Тази загуба е много разочароваща, особено като се вземе предвид, че вече ни е четвърта поредна. Все пак трябва да продължим да се борим и вярвам, че добрите резултати са само въпрос на време." завърши наставникът на Фейенорд.