Тойота остава във Формула 1

снимка: БГНЕС

Отборът на Тойота опроверга слуховете около евентуалното оттегляне от Формула 1, въпреки че компанията записа финансови загуби за първи път от Втората световна война насам.

 

„Нямаме абсолютно никакви намерения да се изтегляме от Формула 1. Финансовите резултати няма да променят ситуацията в отбора. Разбираме, че за да поддържаме това ниво са нужни много ресурси, и че ще ни бъде много трудно, но отборът остава и ще продължава да се бори.", коментира пресаташето на отбора.