Тотнъм се сгромоляса у дома

снимка: Guliver/Getty Images

Лондонският Тотнъм допусна разочароващо поражение с 0:1 при домакинството си на Уигън в среща от 10-ия кръг на английската Висша лига.

Единственото попадение в мача реализира Бен Уотсън единадесет минути след почивката, като по този начин "шпорите" пропуснаха да окупират еднолично четвъртото място във временното класиране.

Тотнъм заема 5-а позиция с равен брой точки с Евертън - по 17, като "карамелите" разполагат с по-добра голова разлика от водения от Андре Вилаш-Боаш състав.

Португалският мениджър гласува доверие на Джърмейн Дефоу и Клинт Демпси в предни позиции, като влизането в игра на Емануел Адебайор и Гилфи Сигурдсон не промени нищо по отношение на крайната развръзка.

Като цяло Тотнъм игра изключително разочароващи в днешния двубой, а в неговия край "латикс" дори можеха да направят успеха си по-убедителен. Жорди Гомес и Мейнор Фигуероа обаче нямаха късмет да отбележат.