Тони Адамс: Представихме се изключително добре

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Портсмут, Тони Адамс похвали своите футболисти след равенството 2:2 срещу италианския гранд Милан в мач за Купата на УЕФА.

 

Помпи имаха преднина от два гола, след попадения на Йонес Кабул и Нванкво Кану, но в последните шест минути на двубоя „росонерите" се добраха до равенството благодарение на влезлия като смяна Роналдиньо и ветеранът на тима от милано Филипо Индзаги.

 

„Много съм доволен от играта ни", каза Адамс. „Темпото беше добро и публиката се наслаждаваше. Докато отборът играе така, смятам да остана на моя пост".