Кану: Заслужавахме победата

снимка: БГНЕС

Нападателят на Портсмут Нванко Кану заяви, че е останал разочарован от изравнителните голове на Милан в последните минути на срещата от турнира за купата на УЕФА между двата отбора снощи. В последния сезон Кану рядко започва срещите като титуляр, но вчера вкара втория гол за своите и вече виждаше Портсмут победители, когато „росонерите" отбелязаха два и прекратиха радостта на английските фенове.


„Изиграхме добър мач. Задържахме топката, каквито бяха указанията на мениджъра ни и вкарахме два фантастични гола. За съжаление такъв е футболът. Когато водиш с 2:0, трябва да успокоиш играта и да внимаваш да не ти изравнят. Трябваше да спечелим, но в тази игра понякога не получаваш това, което заслужаваш." коментира снощния мач Кану.