
Звездата на Манчестър Сити, Робиньо призна, преди градското дерби с Манчестър Юнайтед, че бившият му съотборник в Реал Мадрид, Рууд ван Нистелрой му е бил идол докато е израствал в Бразилия.
Робиньо се прибирал всеки ден да гледа официалния телевизионен канал на "червените дяволи". Тогава звезди на отбора били Бекъм, Гигс, Скоулс и Кийн, но той обръщал внимание само на машината за голове Нистелрой.
"Рууд беше моят герой, защото вкарваше във всички първенства. Той е интелигентен нападател и аз се опитах да копирам техниката му, за да подобря играта си, въпреки, че не си приличаме по стил", коментира бразилското чудо Робиньо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ