Тити Папазов: Съжалявам, че се развали всичко

Българският баскетболен шампион Левски загуби от Партизан (Белград) с 66:98 точки и допусна седмо поражение в Адриатическата лига по баскетбол за мъже.

Последните три части на мача се играха пред празни трибуни, след като срещата беше прекъсната заради масов бой. След първата четвърт в зала "Универсиада" при резултат 14:21 феновете на двата отбора се сбиха, което доведе до прекратяване на мача. Все пак той беше доигран след 30-минутно прекъсване.

Старши треньорът на Левски Константин Папазов беше шокиран от случилото се. "Това, което се случи във всички случаи се отразява на психиката на играчите. Единствено съм доволен, че с добра организация успяхме да довършим мача. Беше невероятна атмосфера.

Само можем да съжаляваме, защото можеше да се получи хубав празник. Съжалявам, че се развали всичко. Тези неща, които се случиха, са недопустими. Все пак в спорта трябва да има феърплей", каза Папазов след мача.

"Никой не обича тези ситуации и грозни сцени. Това не е баскетбол. Малко беше полицията в залата. Не знам защо стават такива грозни сцени. Жалко, че се игра на празни трибуни", каза баскетболистът на Левски Милян Пупович, цитиран от БТА.