
Правителството на провинция Баден - Вюртемберг обяви днес, че свиква среща на заинтересованите страни, за да се обсъди бъдещето на пистата "Хокенхайм" в календара на Формула 1.
Вестник "Mannheimer Morgen" съобщава, че притежателите на акции от региона са готови да се срещнат, за да намерят решение на проблема и да запазят старта в календара на Ф1.
Босът на "Мерцедес Моторспорт" Норберт Хауг обаче заяви, че други хора трябва да спасят състезанието, а не германските производители:
"Тимовете и производителите са отговорни за спорта, а не за финансирането на състезанията".
Говорител на БМВ пък каза: "Ситуацията трябва да бъде решена от организаторите. Трябва да бъде намерено решение".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ