
Гордан Страхаън заяви, че Селтик ще се справи с разочарованието от отпадането от Европа, след като снощи „детелините" загубиха от Олборг с 1:2 и трябваше да се простят с надеждите си за европейски успехи тази година. Те нямат шанс за участие дори в турнира за Купата на УЕФА.
„Иска ни се да мсилим, че сме голям клуб, който може да се справя с неуспехите. Няма да кажа, че Олборг имаха късмет. Всичко беше в наши ръце. Не мога да обвиня играчите. Невъзможността ни да запазим вратата си чиста беше нашата най-голяма слабост при гостуванията и ако не се справим с това, не можем да очакваме нищо. Водехме с един гол и си мислех, че той ще е достатъчен. Не виждах заплаха за нас и сега съм разочарован." заяви Страхън.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ