Станков: Имахме амбиция за победа, но не се получи

снимка: lokomotivpd.com

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Станков съжаляваше, че отборът му е допуснал поражение от Лудогорец. "Смърфовете" загубиха с 1:0 от разградчани на "Лаута". Според него футболистите му са имали своите шансове, но не се е получило, а и Лудогорец е сериозен съперник.

"През първото полувреме бяхме агресивни, а през второто имахме повече положения за гол.

В желанието да вкарат гол, нашите играчи не спазваха дистанциите и се разделиха на две линии, като се получи празнота. Имахме някои ситуации, които бих казал са 100-процентови за гол", каза Станков след мача.

"Не искам да коментирам съдиите, имаше някои засади през второто полувреме, когато се уби и ритъмът на игра", добави специалистът.

"Имаше амбиция за победа от наша страна, но не се получи. Лудогорец все пак е един много добър отбор", завърши  Александър Станков.