"Бистришките тигри" сложиха тройка на Банско

С голове на Петър Петров в 59-та, Ангел Стоянов в 79-та и Николай Божов в 84-та минута Витоша Бистрица се наложи с 3:0 над Банско като гост в среща от третия кръг на българската футболна "Б" група.

Петър Петров отбеляза първото попадение, след като бе изведен перфектно от Николай Божов в наказателното поле на домакините.

Ангел Стоянов се възползва от избита топка при центриране от защитата на домакините и с топовен изстрел от няколко покачи на 2:0, а Николай Божов от малък ъгъл провря майсторски топката зад стража на домакините Веселин Ганев и направи резултата класически.

В 85-та минута Павел Петков получи директно червен картон от главния съдия Ангел Баялцалиев за груба игра срещу Никола Яначков от Витоша.