Станислав Манолев с жълт картон при реми на ПСВ

снимка: Guliver/Getty Images

Станислав Манолев беше титуляр и получи жълт картон при равенството 1:1 на ПСВ Айндховен като гост на Хераклес Алмело в среща от 20-ия кръг на Ередивизи, информира БТА.

Българският национал остана на терена през всичките 90 минути на двубоя. В 19-ата минута гостите от Айндховен поведоха в резултата чрез Закариа Лабяд, който се разписа след асистенция на Жетро Вилемс.

Бразилецът Евертън донесе точката за отбора от Алмело четвърт час преди края. Във временното класиране ПСВ е лидер с актив от 42 точки.

Твенте, където играе Николай Михайлов, е на втора позиция с 39 точки. По-рано днес мачът на отбора от Енсхеде като гост на Де Граафшап беше отложен.

В друга среща от кръга Аякс Амстердам загуби изненадващо с 0:2 като домакин на Утрехт.