Сестри Стоеви отпаднаха от Суперсериите Премиер, обясниха защо във Фейсбук

снимка: БГНЕС

Стефани Стоева и Габриела Стоева отпаднаха в първия кръг на двойки на силния турнир по бадминтон от Суперсериите Премиер в Бирмингам (Англия) с награден фонд 550 хиляди долара.

Българките отстъпиха в оспорван мач пред представителките на Индонезия Анджиа Шита Аванда и Махадеви Истирани Ни Кетут с 23:21, 18:21, 15:21 за 68 минути.

Във втората част след 18:18 Аванда и Кетут спечелиха три поредни точки и изравниха резултата. В третия гейм след 11:11 те поведоха, след което стигнаха и до крайния успех.

"Днес не беше нашият ден. Не успяхме да играем по този начин, по който играхме през миналата седмица. Има много неща, върху които да помислим и променим, за да бъдем по-силни следващия път", написаха сестрите в профила си във "Фейсбук"