
Вчера Реал Мадрид разпиля Майорка и победи с класическото 3:0, а първи голмайстор в срещата беше холандецът Ариан Робен. Съотборникът му Серхио Рамос, който също вкара попадение снощи, не можа да скрие възхищението си от представянето на национала на „лалетата".
„Доволни сме, че имаме играч като Робен в състава си. Той е един от най-добрите футболисти на света. Използвахме добре шансовете си по време на срещата, но още не сме постигнали нищо. Все пак тези три точки ще повишат самочувствието ни. Сега трябва да продължим да работим здраво и да скъсим разликата с Барселона. Що се отнася до мен, вече съм добре физически и се надявам отборът да може да усети това. Посвещавам гола си на баща си и на всички фенове на Реал." заяви Рамос.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ