
Вчера Пари Сен Жармен загуби тежко от Бордо с 0:4 и треньорът на столичани Пол Льо Гуен не можа да скрие разочарованието си от резултата:
„Мисля, че резултатът е малко преувеличен. Бордо е силен отбор, има талант. Но мачът се разви по един особен начин: те ни поведоха, а ние много бързо загубихме връзката помежду си. Направихме твърде много грешки. Не бяхме добри, но и раздвоят на мача ни попречи. След като ни поведоха не бяхме концентрирани и обединени. Това беше голям провал. Сега трябва да успеем да реагираме, да признаем загубата и това, че резултатът си има своето обяснение, но все пак е тежък. Нямам търпение да се върнем да играем на „Парк де пренс", защото спечелихме само точка в последните два мача, което не е много. Все пак мисля, че сме доказали, че можем да се справим много по-добре."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ