САЩ разочарова феновете, яде пердах от Бразилия у дома (ВИДЕО)

Отборът на Бразилия победи с категоричното 4:1 домакините от САЩ в контрола играна на "Жилет Стейдиъм" във Фоксбъро. Срещата бе част от приятелския турнир "Амистозо Интернешънъл".

Головото шоу започна 10 минути след първия съдийски сигнал. Вилиан навлезе на скорост в наказателното поле на домакините и опита изстрел, който срещна напречната греда. Топката обаче се върна на крака на Хълк, който от непосредствена близост откри за 1:0.

В 51-вата минута и Неймар се разписа, след като бе точен от дузпа, а 13 минути по-късно Рафиня бе изведен добре, след което се освободи от защитник на "янките" и промуши топката под краката на стража за 3:0. До разгромното 4:0 се стигна след като звездата на Барселона Неймар вкара и второто си попадение за вечерта. Нападателят безпроблемно премина покрай трима защитници на домакините преди да отбележи.

Минута след редовните 90 американците стигнаха до почетно попадение, след като Уилямс се разписа след мощен шут от над 25 метра.