Калдерон: Ще подпишем с двама класни играчи през лятото

снимка: БГНЕС

Президентът на Реал Мадрид Рамон Калдерон обеща на феновете, че отборът ще подпише с двама много класни футболисти за следващия сезон. Освен това той обеща и нови лица през зимния трансферен прозорец.


„Следващото лято ще подпишем с двама или трима класни играчи, които със сигурност ще се харесат на феновете ни. Ще имаме и нови лица, които ще пристигнат до десетина дни. Това ще са двама млади и талантливи нападатели, които ще дойдат да ни помогнат, а също ще могат да вземат участие и в мачовете за Шампионската лига." заяви Калдерон и за пореден път изрази подкрепата си за силно критикувания треньор Бернд Шустер:


„Пред медиите Бернд е срамежлив и апатичен, но когато е обграден от близки хора, той е приветлив. Той е чудесен човек. Отборът ни разполага с отлични футболисти и отличен треньор. Бъдещето на Реал ще се гради около Шустер." завърши Калдерон.