
Президентът на Реал Мадрид Рамон Калдерон обеща на феновете, че отборът ще подпише с двама много класни футболисти за следващия сезон. Освен това той обеща и нови лица през зимния трансферен прозорец.
„Следващото лято ще подпишем с двама или трима класни играчи, които със сигурност ще се харесат на феновете ни. Ще имаме и нови лица, които ще пристигнат до десетина дни. Това ще са двама млади и талантливи нападатели, които ще дойдат да ни помогнат, а също ще могат да вземат участие и в мачовете за Шампионската лига." заяви Калдерон и за пореден път изрази подкрепата си за силно критикувания треньор Бернд Шустер:
„Пред медиите Бернд е срамежлив и апатичен, но когато е обграден от близки хора, той е приветлив. Той е чудесен човек. Отборът ни разполага с отлични футболисти и отличен треньор. Бъдещето на Реал ще се гради около Шустер." завърши Калдерон.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ